Her Yerden Güvenle Çalışma

Telesis telefon santrallarının IP özellikleri sayesinde ofisinizdeki güvenli haberleşme koşullarınızı eve ya da mobil ortamlara taşıyabilirsiniz. Telesis’in kendine ait açık kaynak kod barındırmayan işletim sistemi, yüksek kriptolama entegrasyonları ve eşsiz anahtar değiştirme metotları ile benzersiz güvenlik önlemlerine sahip rX telefon santrali, IP telefonlar ve softphonelar (yazılım telefonlar) sayesinde personellerinizin evlerindeyken bile ofislerindeymiş gibi hiç bir özellik/yetenek ve kaybetmeden güvenle çalışabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Bulut çözümlerde personellerinizin yaptığı görüşmeler, bulut hizmet sağlayıcı ya da telekom operatörlerinden geçer ve kontrol – yönetim sizin elinizde değildir. Oysaki Telesis rX santrallarında sistem sadece sizindir. Size ait olan şirketinizde kuruludur. Telesis rX ile telefon santrali sizin olur. Aylık, yıllık sabit ücretler ya da süreli lisans ücretleri ödemeyeceğiniz gibi tüm konuşmalarınız uçtan uca kriptolama sayesinde hiç bir hizmet sağlayıcadan açık olarak geçmez ya da kayıt altına alınamaz. IP haberleşmede her zaman gizliliğiniz korumalıdır. Telesis rX ürünleri ile her zaman güvende olacaksınız.

Piyasadiki diğer fiziki ya da yazılımsal IP santrallardan çok daha üstün iletişim güvenliği ve gizliliği sunan Telesis rX telefon santralı hakkında detaylı güvenlik bilgilerine erişmek için lütfen tıklayınız.

Telesis rX telefon santralı ile ofiste kullanmaya alışık olduğunuz sayısal telefon setleri ile aynı model ve özellikteki IP setleri (xSIP) kullanarak personelleriniz hiç yadırgamadan evlerinden güvenle kullanmaya başlayabileceklerdir.   

Telesis rX telefon santralının her yerden güvenle çalışma yeteneği ile;

1- Personelleriniz evdeyken;
Ofisdeymiş gibi gelen tüm çağrıları karşılayabilecek;

Telesis rX çoklu çağrı özelliği sayesinde ofisinizdeki herhangi bir analog, sayısal ya da IP telefona gelen çağrı aynı anda personelinizin evinde kurulu olan IP telefonda ve PC ya da cep telefonunda çalışan softphone yazılımında çalabilir. Böylelikle personeliniz sanki ofisdeymiş gibi gelen çağrıya cevap verebilir.

Ofisdeymiş gibi birbirini ücretsiz, güvenli ve dahili numara ile arayabilecek;
Personelleriniz diğer şirket çalışanlarınızı sadece dahili numara tuşlayarak sanki ofisdeymiş gibi arayabilecektir.

Ofisdeymiş gibi dış hat arama yapabilecek;
Personelleriniz, şirketinize ait dış hatlar üzerinden hat alarak sanki ofisteymiş gibi arama yapabilecektir.

Ofisdeymiş gibi birbirlerinin meşguliyetlerini takip edebilecek;
Personelleriniz Telesis IP telefonlarının meşguliyet takibi yeteneği ile ister evlerine kurulu IP telefonlar ister softphonlar ister ofisteki sabit telefonların meşguliyetlerini takip edebilecektir.

Ofisdeymiş gibi sesli postalarını dinleyebilecek;
Personelleriniz Telesis santralların entegre yeteneklerinden sesli posta özelliği sayesinde ister ofisde ister evde kendilerine bırakılan sesli postaları dinleyebilecektir.

Ofisdeymiş gibi merkezi rehberi kullanabilecek;
Personelleriniz Telesis santralların merkezi rehberinde kayıtlı olan kişi ve numaraları IP telefonları üzerinden arayabilecektir.

Ofisdeymiş gibi Konferans görüşmeleri yapabilecek;
Personelleriniz Telesis santrallarının konferans özelliği ile iç hat, dış hat ya da IP hat ayırmaksızın konferans başlatabilecek veya katılabililecektir.

Ofisdeymiş gibi cevapsız çağrılarının bilgisini alabilecek;
Personelleriniz Telesis santrallarının email gönderebilme yeteneği ile saat başı cevapsız çağrıların listesi v.b. kritik bilgileri şahsi mail adreslerine alabilecektir.

2- rX entegre yetenekleriyle;
Entegre VoIP yeteneği ve yüksek kalitede ses iletimi ile;

Telesis telefon santrallarının diğer sistemlerden üstün olan entegre IP donanımları sayesinde minimum bant genişliğinde, maksimum ses kalitesinde görüşme yapılabilir.

Entegre Profesyonel Sesli Yanıt Sistemi ile;
* Gelen çağrılar eşit şekilde ya da departmanlara göre ayrı ayrı cevaplayarak ilgili personellere otomatik aktarılabilir,
* Gelen çağrıları sıraya sokabilir ve yönlendirebilir,
* Birden çok lisan ile karşılamalar, birden çok şirket için ayrı ayrı karşılamalar yapılabilir,
* Birden çok alt menüler oluşturulabilir. Bu menülerde ileri geri manevralar yaptırılabilir. Örnek olarak; sabahları “günaydın”, öğlen “mesaimiz 13:30’da başlayacaktır”, gün içinde “iyi günler”, akşam “iyi akşamlar”, gece “mesaimiz sabah 09:00’da başlayacaktır” gibi zaman kontrollü yapılabilir.
* Gelen Caller ID bilgisine göre arayan kişileri istediğiniz abone veya şubelere yönlendirilebilir,
* v.b. pek çok profesyonel senaryolar oluşturulabilir.

Entegre Anlık ve Otomatik Ses Kayıt özelliği ile;
IP abone, sayısal abone, analog abone ayrımı yapılmaksızın çift taraflı görüşme ses kayıtları alınabilir. Bu kayıtlar kim/kiminle/hangi tarihte/ hangi saatte yapıldığı şeklinde listelenebilir, saklanabilir ve tekrar dinlenebilir. Anlık ses kayıt yeteneği standart olarak sunulurken, otomatik ses kayıt özelliği sadece lisans alınarak kullanılabilir.

Entegre Çift Yönlü Sesli Posta Kutusu ile;
Başlangıç kapasitesi 12.000 dakika olan sesli posta kutusu ile tüm aboneler sesli posta alabilir ve iletebilirler. Aboneler yerlerinde yokken kendilerine bırakılan mesajları dinleyebildikleri gibi, yerlerinde yokken gelen aramalara kendi sesleri ile istedikleri mesajları kolaylıkla dinletebilirler.

Çağrı kayıt ve raporlandırma programı ile;
Tüm raporlamalar, personel ya da departman olarak alınabilir. Yedeklenebilir. Filitrelenerek incelenebilir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com