Santral Destek Yazılımları

Her Platforma Özel Destek Yazılım Çözümleri

Telesis ArGe Merkezinde her platformun kullanıcılarına özel olarak Telefon Santralı destek yazılımı çözümleri üretilmektedir.  Bilişim uzmanlarının ihtiyaçları için CMDR ve Ses Kayıt raporlama yazılımı en ince ayrıntıyı gözler önüne sürer. Operatörler için geliştirilen companion yazılımı sayesinde iş bilgisayarı tam donanımlı bir operatör konsoluna dönüşür. Bakım ve hizmet personelleri için telefon santralının programlama arayüzü Xymphony’ye nerede olursa olsun erişilmesini kolaylaştıracak Telesis Discover ve herbir telefon kullanıcısının şahsi hatlarının özelliklerini düzenlemeleri için mobil mate yazılımı.

Gömülü İşletim Sistemi ve Destekleyici Yazılımlarla Tüm Sektörlerin İletişim İhtiyaçlarını Karşılıyoruz

Operatörler, Siber güvenlik uzmanları ve bilişim uzmanlarının kullanımına ücretsiz sunulan yazılımlarımız ile Telesis Telefon Santralı sahibi işletmeler günler sürecek raporlama ve analizleri bir tıkla gerçekleştirebiliyor. Detaylı raporlamaları belli zaman aralıklarıyla alıp, grafiksel karşılaştırmalarla kurumlara en uygun çözümü saniyeler içerisinde sunuyoruz. Çağrı kayıtları ile ses kayıtlarını eşleştirip, NAT, FTP Sunucu veya dahili hafıza içerisinde güvenle saklıyoruz. Uzmanların ilk tercihi olan yazılımları geliştirmenin gururunu yaşıyoruz.

0 +
Telesis Kullanıcısı İletişimlerini Kesintisiz ve Güvenle Gerçekleştiriyor
0
Son Bir Yılda Yayınlanan Destek Yazılım Revizyonu İle Sektörün Bir Numarası
0 +
Devlet Kurumu ve Hastane Telesis'e Güveniyor

Telesis Telefon Santralınıza Her Alanda Tam Destek

Telesis Telekomünikasyon ArGe merkezinde geliştirilen Destek Yazılımları, kapalı kaynak gömülü yazılım Xymphony ile haberleşerek günümüz iletişim çözümlerinde her alanda destek sunar. Destek Yazılımlarımız sadece Telesis marka telefon santralları ile uyumludur. 

Santralınızın Tüm İhtiyaçları Sizinle

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com