Sayısal Telefon / Operatör Konsolu

Şık ve Konforlu Yönetici Telefonu ile Tanışın

Telesis Yönetici Telefonları ile şimdiye kadar üretilmiş en şık telefona sahip olun. Konforu ve şıklığı ile göz alan sayısal telefon çözümleri santralınız ile sayısal olarak haberleşir. HD ses kalitesi ve yüksek ses seviyesi ile tanıştığınızda bir daha vazgeçemeyeceksiniz. 

Son Teknoloji Yönetici Telefonları ile Liderlerin İletişim İhtiyaçlarını Karşılıyoruz

HD ses kalitesi ve yüksek kazançlı Full-Duplex Handsfree özelliği ile konuşmalarınızda en ufak detayları yakalayın. Sayısal Yönetici Telefonu kullanıcılarına zaman kazandıracak tek tuş yeteneklerine sahiptir. Günümüzde iletişim hız, güvenlik ve kolay kullanım gerektirir. Telesis Sayısal Telefonları tüm bunları ve fazlasını sunar. 

0 +
Telesis Kullanıcısı İletişimlerini Kesintisiz ve Güvenle Gerçekleştiriyor
0
Son Bir Yılda Yayınlanan Yazılım Revizyonu İle Sektörün Bir Numarası
0 +
Devlet Kurumu ve Hastane Telesis'e Güveniyor

7” Dokunmatik Ekran ile Rakipsiz

Telesis Telekomünikasyon ArGe merkezinde mühendisler İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama ekipleri ile koordineli çalışır ve hedeflerini üretilen en iyiden de iyisi için koyar. Sayısal İletişim protokolü, kapalı kaynak gömülü yazılım Xymphony üzerinde koşar, iletişim çözümlerinde zamanın kıymetini bilir ve kullanıcılarına bu yönde yetenekler sunar. Telesis Sayısal Telefon modelleri yalnızca sadece Telesis marka telefon santralları ile uyumludur. 

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com