IP Telefonlar / VoIP Telefonlar

Yeni Nesil IP Telefonlar ile Tanışın

Son teknoloji Telesis IP Telefonlar ile SIP standartının desteklediği en güçlü güvenlik eklentilerine sahip olun. Telesis IP Telefon çözümleri ile uyumluluk sorunu olmadan, güvenle görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, bulut ortamında dahi en güncel veri güvenliği protokollerine sahip olabilirsiniz.

Son Teknoloji Telesis IP Telefon Çözümleri ile Tüm Sektörlerin İletişim İhtiyaçlarını Karşılıyoruz

Günümüzün çalışma şartları farklı bölgelerde ve farklı ortamlarda çalışanların iletişim tercihlerini hızla değiştirdi. İnternet protokolü üzerinden ses aktarımı ile IP telefonların olduğu her yer kişilerin ofisi oldu. Telesis ileri güvenlik standartlarının tümünü destekleyen IP Telefon çözümleri ile 1983’den beri olduğu gibi bugün de kesintisiz iletişimin güvencesi teknolojik ürünleri ile sektöre yön veriyor.

0 +
Telesis Kullanıcısı İletişimlerini Kesintisiz ve Güvenle Gerçekleştiriyor
0
Son Bir Yılda Yayınlanan Yazılım Revizyonu İle Sektörün Bir Numarası
0 +
Devlet Kurumu ve Hastane Telesis'e Güveniyor

xSIP protokolü ile tam güvenlik ve eşsiz yetenekler

Telesis Telekomünikasyon ArGe merkezinde geliştirilen xSIP protokolü, kapalı kaynak gömülü yazılım Xymphony üzerinde koşan SIP protokolünün günümüz iletişim çözümlerinde eksik kaldığı yönleri tamamlayan yeni bir protokoldür. xSIP standartını destekleyen IP Telefonlar sadece Telesis marka telefon santralları ile uyumludur. 

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com