NEDEN TELESİS?

Kaliteli, yüksek performanslı ürünler;
Telesis telefon santralları, entegre donanımları ve üstün yetenekleri ile günümüz teknolojisinin sağladığı yüksek kalitede iletişim olanaklarını size sunuyor.

İletişim Güvenliği;
Telesis telefon santralları, kapalı kaynak kodlu %100 yerli işletim sistemi, kriptolama yeteneği ve düzenli yazılım güncellemeleri ile daima en üst düzeyde güvenlik sağlamaktadır.

Ömür Boyu Lisanslama;
Telesis telefon santralları lisansları bir defaya mahsus satın alınarak santrallara yüklenmektedir. Diğer pek çok üründe olan günlük, aylık ya da yıllık lisans yenileme maliyetleri Telesis’de yoktur. Hatta herhangi bir sebepden (yangın, yıldırım, sel, v.b afet yada kullanıcı hatası) dolayı arızalanan donanımların lisansları Telesis Database’nde sizin için yedeklenir.

Uygun kurulum maliyetleri;
Telesis telefon santralları, sahip olduğu özellikler dikkate alındığında, diğer çözümlere göre çok daha az kurulum maliyetine sahiptir. Diğer sistemlerde ekstra donanım ve maliyetlerle kurulabilecek özellikler Telesis santrallarında entegre ve ücretsizdir.

Tek bir sistemde Sayısal, Analog, IP, Dect, WiFi, Softphone, mobil abone bir arada esnek kullanımı;
Telesis telefon santrallarda Sayısal, Analog, IP, Dect, WiFi, Softphone mobil aboneler bir arada bulunabilir.

VoIP’te yüksek kalitede ses iletimi;
Telesis telefon santrallarının diğer sistemlerden üstün olan entegre IP donanımı sayesinde minimum bant genişliğinde, maksimum ses kalitesinde görüşme yapılabilir.

Profesyonel Sesli Yanıt Sistemi;
Sesli yanıt sistemi ile birden çok lisan ile karşılamalar, birden çok şirket için ayrı ayrı karşılamalar yapılabilir. Birden çok alt menüler oluşturulabilir. Bu menülerde ileri geri manevralar yaptırılabilir. Örnek olarak; sabahları “günaydın”, öğlen “mesaimiz 13:30’da başlayacaktır”, gün içinde “iyi günler”, akşam “iyi akşamlar”, gece “mesaimiz sabah 09:00’da başlayacaktır” gibi zaman kontrollü, gelen Caller ID bilgisine göre arayan kişileri istediğiniz abone veya şubelere yönlendirmeler, v.b. pek çok özellik yapılabilir.

Sağlam ve Uzun Ömürlü Donanımlar;
Avrupa da bile sadece özel fabrikaların kullandığı son teknolojiye sahip, yüksek hassasiyetli SMT makinalarımızın ürettiği donanımlarımız, yıllar boyu sorunsuz bir şekilde hizmet etmek için üretilmiştir. Yüzlerce Telesis Bayisinin söylediği gibi ” Telesis’i kurarsın yıllarca unutursun.”

Anlık ve Otomatik Ses Kayıt özelliği;
Telesis telefon santralları ile ek bir donanıma ihtiyaç duymadan, IP abone, sayısal abone, analog abone ayrımı yapılmaksızın çift taraflı görüşme kayıtları yapılabilir. Bu kayıtlar kim/kiminle/hangi tarihte/ hangi saatte yapıldığı şeklinde listelenebilir, saklanabilir ve tekrar dinlenebilir.

Kolay Yönetim ve Türkçe Arayüz;
Telesis telefon santrallarının yönetim, programlama ve raporlamaları 8’in üzerinde dil seçeneği ve Türkçe arayüzler ile yönetilmektedir. Bu sebeple, sistem yönetim ve kullanımı kolaydır.

Her aboneye yüksek kapasitede, kendine özel sesli posta kutusu;
Başlangıç kapasitesi 6.000 dakika olan sesli posta kutusu ile tüm aboneler sesli posta alabilir ve iletebilirler.

Gelişen teknolojiye hazır altyapı;
Telesis telefon santralları esnek yazılım ve güçlü donanımı sayesinde gelişmekte olan yeni teknolojilere kolayca uyum sağlayabilir. Yeni nesil operatörlerin sunduğu ses hizmetlerinden ve buna bağlı sunulacak diğer servislerden yararlanılabilir.

Üstün raporlama yeteneği;
Geniş raporlama seçeneklerine sahip olan Telesis santralları, sistem yöneticilerine somut istatistiki veriler sağlar.

Hızlı ve güçlü teknik servisi;
Sistemin, uzaktan erişime olanak tanıyan IP arayüzü olması sayesinde kurulum aşamasında ve satış sonrasında sisteme uzaktan erişim yapılabilmektedir.

Türkiye’nin ilk elektronik, sayısal, IP santral üreticisinin 36 yıllık tecrübe ve güvencesi;
Telesis, ödünsüz kalite anlayışı, etik kuralları, çevre yaklaşımı, geniş ve eğitimli servis ağı, konusunda uzman personelleri ve yüksek performanslı entegre donanımlı ürünleri ile sektöründe öncüsü olmuş ve öncü olmaya devam etmektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com