Telefon Santralı Çözümleri

Telesis ArGe Merkezinde Geliştirilen Gömülü İşletim Sistemi

Telesis Telefon Santralı çözümlerinin tamamı Telesis ArGe Merkezinde geliştirilen gömülü işletim sistemi Xymphony’yi kullanır. Xymphony CPU ve DSP’lere doğrudan erişim sağlar, Linux veya benzeri bir ara yazılım kullanmaz. Bu sayede, hız, güvenlik ve geliştirilebilirlik açısından çok büyük avantaja sahiptir.

1983’ten beri iletişim sektöründe ilklerin firması olan Telesis, kullanıcılarına sunduğu güvenli ve kesintisiz iletişimin yanında geliştirdiği teknolojilerle Dünya telekomünikasyon literatürüne yeni kavramlar eklemeye devam ediyor.

Otonom IP Telefon Santralı Teknolojisi

Telesis Otonom Üniteler Kümesi (Cluster Of Autonomous Units – CAU) teknolojisini kullanan tek telekom şirketidir. Tasarımında iletişimin kesilmesini doğrudan etkileyecek ünite/donanım sayısını sıfıra indiren bu teknoloji ile oluşabilecek içsel ve dışsal arızaların tümünde santralınız susmaz, iletişim devam eder. Birbirinin görevlerini bilen, öğrenen, aktaran akıllı ünitelerin bir araya gelmesiyle Telesis Telefon Santralınız en kötü felaket senaryolarında dahi iletişiminizin kesilmeden devam etmesini sağlar.

0 +
Telesis Kullanıcısı İletişimlerini Kesintisiz ve Güvenle Gerçekleştiriyor
0
Son Bir Yılda Yayınlanan Yazılım Revizyonu İle Sektörün Bir Numarası
0 +
Devlet Kurumu ve Hastane Telesis'e Güveniyor

Her Büyüklükte Kurum ve İşletmeler için Santral Çözümleri

Telesis Telefon Santralı çözümlerinin tamamı aynı işletim sistemini, Xymphony’yi kullanır. Donanımsal yetenekleri ve kapasitelerine göre farklı telefon santralı modellerini son kullanıcıya sunan Telesis Dünya’nın 50’den fazla ülkesinde bilişim uzmanlarının tercihi olmuş ve olmaya devam ediyor. Kesintisiz iletişimin odaklarından hastaneler, askeri tesisler, stratejik öneme sahip devlet kurumlarının ilk tercihi bugün de Telesis Telefon Santrali çözümleri olmuştur.

CRM uygulamaları, Otel yazılımları, Hastane Çağrı Sistemi, Kriptolu haberleşme gibi öne çıkan yetenekleri ile personel sayısı ne olursa olsun iletişim güvenliğine önem veren ve teknolojiyi firma kültürüne entegre etmiş uzmanların ilk tercihidir.

İşletmeniz için En Uygun Çözümü Bulun

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com