Maliyet Avantajları

Sağlam ve Uzun Ömürlü Donanımlar;

Avrupa da bile sadece özel fabrikaların kullandığı son teknolojiye sahip, yüksek hassasiyetli SMT makinalarımızın ürettiği donanımlarımız, yıllar boyu sorunsuz bir şekilde hizmet etmek için üretilmiştir. Yüzlerce Telesis Bayisinin söylediği gibi ” Telesis’i kurarsın yıllarca unutursun”.

Ömür Boyu Lisanslama;

Telesis telefon santralları lisansları bir defaya mahsus satın alınarak santrallara yüklenmektedir. Diğer pek çok üründe olan günlük, aylık ya da yıllık lisans yenileme maliyetleri Telesis’de yoktur. Hatta herhangi bir sebepden (yangın, yıldırım, sel, v.b afet yada kullanıcı hatası) dolayı arızalanan donanımların lisansları Telesis Database’nde sizin için yedeklenir.

Uç Nokta Ürün Esnekliği;

Telesis tüm kullanıcılarına uç nokta ürün esnekliği sağlar. Pek çok markanın “sadece bizim ürünlerimizi almalısınız” baskısından kurtarır. Bu sayede yüzlerce marka ve model analog telefonlar, IP (SIP) telefonlar dışarıdan alınarak santral ile uyumlu bir şekilde çalıştırılabilir.

Hızlı ve güçlü teknik servisi;

Telesis telefon santrallarının, uzaktan erişime olanak tanıyan IP arayüzü olması sayesinde kurulum aşamasında ve satış sonrasında sisteme uzaktan erişim yapılabilmektedir. Yurt içinde 150 den fazla eğitimli ve sertifikalı servis seçeneği ile hızlı ve uygun maliyetli teknik destek alınabilmektedir.

Yerli Üretim, Yedek Parça Bulunurluğu;

Telesis yerli üretici olmasının yanı sıra tüm ürünlerini satış sonrasında da takip ederek performanslı çalışmasını sağlamaya çalışır. Telesis, olası yedek parça ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde sağlanabilmesi için, ürün onarım bölümünü ve yetkili servislerini koordineli bir şekilde çalıştırır.

Yazılım Desteği;

Telesis tamamen kendisine ait tescilli, kapalı kaynak kodlu işletim sistemi sayesinde son teknolojik gelişmeleri mevcut kullanıcılara ücretsiz yazılım güncelleme ile ulaştırır.

Otonom IP ve Hibrit IP Teknoloji;

Otonom IP veya Hibrit IP teknolojiye sahip Telesis telefon santralları, abone olarak aynı anda, analog telefon, sayısal telefon, özel IP telefon, SIP IP telefon, yazılım telefon veya mobil yazılım telefon kullandırabilmesi sayesinde, personellerinin ihtiyaçlarına uygun dağılım yaparak,  kurulum maliyetlerinde esneklik ve uygunluk sağlayabilmektedir.

IP Dış Hat Desteği;

En büyüğünden en küçüğüne tüm Telesis telefon santrallarının entegre IP Dış Hat desteği sayesinde, alternatif telekom operatörlerinin uygun dış hat paketlerini alarak uygun malıyetlerle dış hat aramaları yapabilirler. Tüm Telesis santrallarının dış hat özellikleri tüm operatörlerde eksiksiz çalışacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Kurum İçi IP Network Bağlantı Yeteneği;

Özellikle Otonom IP telefon santralları CAU teknolojisi sayesinde, kurumunuza ait coğrafi tüm lokasyonlarda birbirine bağlanarak tek bir santral mimarisinde çalışarak , kurum içi dahili numara tuşlayarak, tamamen ücretsiz görüşme yapabilirler.

Profesyonel Süre Sınırlandırma ve Yönlendirme Yeteneği;

Tüm Telesis telefon santrallarının ortak özelliği olan süre sınırlandırma ve yönlendirme yeteneği sayesinde, farklı operatörlerden alınabilecek, milletler arası, şehirler arası v.b. paketleri her bir dış hat için ayrı ayrı programlayarak en uygun şekilde görüşmeler yapabilmeniz sağlanır. Bu sayede paketinizin bitmesi durumunda Telesis santralları o paketin kullanımını otomatik olarak durrak durdurarak olası yüksek faturalardan sizi korur. 

Entegre Donanım Yeteneği;

Telesis telefon santralları, sahip olduğu özellikler dikkate alındığında, diğer çözümlere göre çok daha az kurulum maliyetine sahiptir. Diğer sistemlerde ekstra donanım ve maliyetlerle kurulabilecek özellikler Telesis santrallarında entegre ve ücretsizdir. Profesyonel sesli yanıt sistemi, anlık ses kayıt özelliği, sesli posta, Ldap server v.b. pek çok yetenek santralla beraber gelmektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com