OTONOM ÜNİTELER KÜMESİ

Otonom Üniteler Kümesi (Cluster Of Autonomous Units – CAU) teknolojisinin, telefon santralı teknolojilerinde Dünyada ilk kullanılan ürünü Telesis rX dir.

CAU teknolojisi, devamlı gelişmekte olan robotik ve uzay teknolojilerine yön veren bir teknolojidir.

CAU teknolojisinin oluşumundaki temel soru;  “neden bir işi yapmak için tek bir yapıya ya da merkeze güvenelim?” dir.

Biz de “İletişim kadar önemli ve kesintisiz olması gereken bir konuda neden merkezi bir yapıya sahip geleneksel ürünlere güveneceksiniz?” diye soruyoruz.

Otonom IP teknolojiye sahip Telesis rX santrallarının en önemli özelliği, herhangi bir donanıma gerek duymadan bir santraldan isteyebileceğiniz her şeyi içinde barındırmasıdır.

Otonom IP teknoloji sayesinde, yapısında merkezi işlemci (CPU), server, dağıtılmış CPU, rak sürücüsü, kule geçiş kartı, ilave kontrol kartı, IP – VoIP kartı, farklı kapasitelerde ilave güç üniteleri, robot kartı v.b. hiçbir donanım barındırmaz.

Bu sayede sistemin tamamen devre dışı kalmasına sebep olabilecek hiç bir kritik donanım bulunmaz. Eşi benzeri olmayan sadeliği, kusursuzluğu oluşturur.

CAU teknolojisine sahip ürünler;

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com